+420 608 960 190 bobikjan333@seznam.cz

O nás

Naše stavební společnost nabízí provedení pokrývačských, klempířských, tesařských a zednických prací. V plné kvalitě provedeme zateplení vašeho domu včetně fasády a střechy, samozřejmostí jsou i opravy stávající střechy.  Pracujeme pouze s kvalitními certifikovanými materiály od osvědčených dodavatelů, které jsou odzkoušené na řadě staveb.Tým našich pracovníků je složen z profesionálů, kteří své práci rozumí. Díky našim zkušenostem jsme vždy schopni vyhovět požadavkům našich zákazníků.Působíme po celém Plzeňském kraji, zejména v okolí  Konstantinových  Lázní.

Tato firma, jejíž oficiální název je Zí-Bo stavby s.r.o. začala vykonávat činnost týkající se střech teprve v roce 2006.

Rádi bychom poctivě pracovali hlavně ke spokojenosti našich zákazníků a naší. Věříme, že oceníte odbornost, kvalitu, dodržování slibu a v neposlední řadě naší radost z dobře odvedené práce. Nabízíme pokrývačské, klempířské, tesařské a zednické práce. Opravujeme a stavíme jakékoliv typy střech z jakýchkoliv materiálu. Máme stálé zaměstnance vyučené v řemesle. Známe jak staré řemeslné postupy, tak nové moderní.

V roce 2012 jsme se po tříleté zkušební době stali hlavní dodavatelskou firmou v Plzeňském regionu pro firmu Xnergie. Jedná se o zateplení střech systémem Lupothern a bezkontaktní zateplení fasád systémem Gigatherm. Největší výhoda je odvětraná fasáda, dokonalé zateplení ( lze přirovnat
ke 40cm min.vaty), kompletní tloušťka systému je 8-10cm. Tuto cestu nám ukázali naši stálí klienti, pro které jsme začali dělat kompletní rekonstrukce RD.

V poslední době se soustředíme na kompletní rekonstrukce starších rodinných domů. Tzn. rekonstrukce krovu, nástavby, půdní vestavby a v poslední době na přání našich stálých klientů i fasády. Kromě sítí( voda,topení, elektrika – máme subdodavatele) si děláme vše sami.